Specializujeme se na interaktivní technologie společnosti EPSON.

Interaktivní dataprojektory EPSON se dají ovládat jak prstem tak interaktivním pérem. Vinikají svou přesností, barevným podáním a také svou všestraností.

Díky spojení společnosti EPSON a SMART Technologies je nyní zdarma ke každému interaktivnímu projektoru zdarma licence SMART Notebook  což zaručuje plnou kompatibilitu s aplikacemi pro SMART Board.

Projektor EB-695Wi má jas 3 500 lumenů a rozlišení HD-readyWXGA a je navržen pro velmi krátkou projekční vzdálenost. Díky tomu umožňuje na velmi krátkou vzdálenost promítat velké obrazy bez rušivých stínů a odlesků. Projektor má dotykové ovládání a podporuje dvě pera, a tak umožňuje maximálně interaktivní práci. Kontrastní poměr 14 000 : 1 a vstup HDMI zaručují, že studenti uvidí ostrý obraz s jasnými detaily.

Technologie Epson 3LCD využívá srovnatelnou intenzitu výstupu bílého a barevného světla, díky níž je promítaný obraz sytý a jasný i za denního světla. V porovnání s předními konkurenčními projektory je promítaný obraz třikrát jasnější1. Se škálovatelnou projekční plochou o velikosti až 100 palců lze pomocí rozdělené obrazovky promítat dva typy obsahu, aniž by utrpěla kvalita zobrazení.

Vkládání poznámek dotykem prstů přímo na projekční ploše. Interaktivní pera Epson mají nyní ještě rychlejší odezvu a snadněji se používají. Díky dvěma novým perům mohou učitel i student (případně dva studenti) pracovat současně, přičemž každý z nich může mít odlišné nastavení.

Vyšší spolehlivost a lampa s životností až 10 000 hodin v úsporném režimu zaručují delší celkovou dobu promítání.

Software pro projekci z několika počítačů umožňuje učitelům a studentům sdílet obsah současně. Díky funkci moderátora mohou učitelé vše řídit a vybírat, jaký obsah chtějí zobrazit. Zkombinujte dva projektory a vytvořte jednu velkou interaktivní plochu. Funkce rozdělení projekční plochy učitelům umožňuje promítat současně dva typy materiálů, například program hodiny z počítače a snímek nebo video z vizualizéru.

Prostřednictvím aplikace iProjection lze obsah jednoduše bezdrátově promítat z nejrůznějších chytrých zařízení a zařízení Google Chromebooks2.


K interaktivním dataprojektorům doporučujeme tabule s pylonovými pojezdy českého výrobce.

 

vypalovaným při vysokých teplotách, díky kterému je tabule velmi odolná proti mechanickému poškození. Plocha středního dílu tabule je bílá, popisovatelná za sucha stíratelnými fixy. 

Díky křídlům tabule má uživatel i při projekci dostatek místa na případné poznámky a popisky. Pro plochy křídel je možné si vybrat barvu a typ pro popis křídou nebo fixem. Křídla je možné nechat potisknout uživatelem zvoleným rastrem (linky, notová osnova,…).
Součástí je hliníková odkládací polička v délce středního dílu tabule.

umožňuje komfortní zvedání a spouštění v rozsahu 130 cm. Standardní výška sloupů pylonu je 290 cm. Díky tomuto zvedacímu systému mají snadný přístup k celé psací ploše žáci všech výškových kategorií.

Projektor je umístěn na speciálním teleskopickém hliníkovém rameni.


Pro školky, speciální školy, první stupně základních škol či školní družiny nabízíme interaktivní SWEETBOX českého výrobce. Uplatnění však najde také v nemocnicích, dětských koutcích atd. Katedra svým vybavením zcela nahradí hned několik drahých zařízení, jako interakativní tabuli, LCD televizi, projektor či herní konzoli. Škole či organizaci tak odpadne nutnost pořizovat hned několik velmi drahých zařízení, jejich instalace a údržba.

Ojedinělý design a multifunkčnost, toto zařízení je možno využít k mnoha účelům

* Běžná interaktivní výuka ve školách, kdy zařízení promítá interaktivní obsah na stěnu či tabuli a je možno ji používat stejně jako kteroukoliv tabuli světových výrobců (activboard, smartboard). K tomu slouží dvě interaktivní pera pro možnost práce dvou žáků či žáka a pedagoga.
* Speciální interaktivní výuka předškolních dětí či dětí ze speciálních škol. Díky možnosti promítat na podlahu, respektive dodávanou pěnovou podložku o rozměrech až 240 x 150, mají děti možnost výuky v jejich přirozeném prostředí na podlaze. Pro tento typ výuky je součástí dodávky bohatá softwarová výbava.
* Projekce či sledování TV na zdi či plátnu. Zařízení promítá z 0,5m plochu až 240x150 cm - díky které proměníte Vaši místnost v kinosál.
* Funkce nahrazující plnohodnotně herní konzoli. Množství dodávaných freewarových her a dodávaného bezdrátového ovladače zajistí hodiny zábavy. Otevřený systém dovoluje doinstalovat jakoukoliv aplikaci či hru.
* Funkce zrcadlení obrazovky vašeho mobilního zařízení (mobil, tablet) na zobrazovanou plochu. Zdílejte s vašimi žáky fotky, obrázky, videa bez nutnosti instalace do katedry.

Další významné výhody