Nabízíme kompletní zálohování dat


Řešení dostupnosti pro velké podniky

Plňte požadavky SLA s RTPO™ do 15 minut pro VŠECHNY aplikace a data

Společnost Veeam dobře chápe nové výzvy, jakým musí společnosti v éře digitální transformace po celém světě čelit při své snaze o zajištění dostupnosti Always-On Enterprise™ pro podniky, které musí být v provozu 24.7.365. Je průkopníkem na novém trhu řešení dostupnosti pro velké podniky a pomáhá organizacím plnit dnešní cíle v oblasti úrovně služeb. Umožňuje obnovení jakékoli IT služby a souvisejících aplikací i dat v řádu sekund a minut.


 

Veeam Availability Suite

Přináší řešení dostupnosti pro velké podniky

Veeam Availability Suite™ je vlajkovou lodí společnosti Veeam a produktem, který poskytuje řešení dostupnosti pro soukromá cloudová a virtuální pracovní prostředí pomocí řešení Veeam Backup & Replication™ a Veeam ONE™. Veeam Availability Suite přináší dostupnost pro velké podniky. Využívá technologie virtualizace serverů, moderního úložiště i cloudu a umožňuje plnění smluv SLA při cílových dobách a bodech obnovení (RTPO™) do 15 minut pro VŠECHNY aplikace a data.

Přehled produktu

Veeam Backup Essentials

#1 VM Backup pro malé podniky

Veeam Backup Essentials™ je výkonné, snadno použitelné a cenově dostupné řešení zálohování a dostupnosti pro malé podniky. Řešení je určeno pro malé a střední podniky do 250 zaměstnanců a virtuální prostředí s nejvýše 6 procesorovými sokety. Veeam Backup Essentials poskytuje stejné funkce jako sada Veeam Availability Suite™, a to s úsporou 60 % nebo více!

Přehled produktu

Vyžádejte si zkušební verzi Vyžádejte si zkušební verzi

 

Veeam Cloud Connect

Offsite zálohování a replikace s řešením Veeam

Veeam® Cloud Connect usnadňuje zajišťování offsite zálohování a replikace pro různé pobočky či oddělení při zachování plné kontroly a přehledu. Umožňuje odesílat zálohy a repliky Veeam z různých lokalit do datového centra poskytovatele služeb bez náročné konfigurace a nastavování VPN. 

Veeam Cloud Connect uživatelům umožňuje:


Kontakujte nás


Zálohování vs. dostupnost

Potřebujete nepřetržitý přístup k datům a aplikacím? Neriskujte používáním zastaralých řešení zálohování

Většina tradičních řešení pro zálohování byla vytvořena v osmdesátých letech, kdy byly přijatelné RTO a RPO v řádu dnů a týdnů. Postupem času byla tato řešení upravována doplňováním podpory nových technologií, výsledkem jsou ovšem neefektivní, obtížně spravovatelné systémy, které nejsou příliš vhodné pro cloud, pokročilá úložiště a virtualizaci.

Veeam Availability nabízí zcela nové řešení vyvinuté pro dnešní nepřetržitý provoz podniků (Always-On Enterprise™). Řešení dostupnosti od společnosti Veeam nabízí snadný provoz IT, ochranu před neplánovanými odstávkami a bezkonkurenční výkon s RTO a RPO do 15 minut pro VŠECHNY aplikace a data.

Data Protection Evolution

Přechod z typického staršího řešení na řešení Veeam přináší ve virtualizovaném podnikovém prostředí odhadovanou návratnost investic 247 % během tří let a dobou návratnosti 15 měsíců.

Přečtěte si Analýzu ekonomické hodnoty od společnosti ESG a dozvíte se více o relativních nákladech a výhodách řešení Veeam Availability Suite ve srovnání se staršími alternativami.